استراتژی لینک سازی چیست و قدم اول برای لینک سازی خارجی و داخلی چیست

چه‌طور بک لینک با کیفیت و حاذق بگیریم؟

بهترین ابزار آنالیز http://garrettedhl986.theburnward.com/khryd-bk-lynk-arzan-w-ba-kyfyt بک لینک - سئو ، سئو سایت

image

به نقل از آلامتو به گزارش دارکوب ; یکی از رویکرد هایی که در سئو سایت برای بالا بردن رتبه تارنما در موتورهای کاوشگر به کار برده می شود , بک لینک سازی ( Link Building ) است . بک لینک و پیوند سازی به عملیات گماردن لینک تارنما در وبسایت های دیگر تیتر میشود . در شرایطی‌که که عملیات بک لینک و پیوند سازی طبق اصول درستی انجام گردد مرتبه وبسایت در موتورهای کاوش گر بالا میرود . در غیر این رخ احتمال دارد صدمات جبران ناپذیری به رنکینگ وب سایت وارد آید . در‌این نوشته ی علمی به شما طرز اصولی بک لینک و پیوند سازی را یادگرفتن خواهم بخشید .

image

چگونه بک لینک رایگان بگیریم؟

بک پیوند سازی چیست

قبلی از استارت عملیات بک لینک و پیوند سازی حتما وبسایت را از دید اصول بهینه سازی سایت بازنگری نموده تا مشکلی از این بابت نداشته باشد . آنالیز وب سایت را بدون شک زیر حیث متخصص سئو وب سایت و بهینه سازی وبسایت انجام دهید تا موردی از نگاه شما مخفی نماند . برای بک لینک سازی تارنما حتماً بایستی از محتوای کافی برخوردار باشد و به طور دوره ای در وبسایت مقاله‌ها نوین و موثر در مورد شغلی وب سایت به روز کردن شود . بعداز بررسی وب سایت می توانید عملیات بک لینک و پیوند سازی تارنما را ابتدا فرمایید .

  1. لینک سازی PBN چیست + آموزش ساخت بک لینک PBN

  2. تاثیر لینک سازی در سئو سایت چیست؟

  3. لینک سازی PBN چیست + آموزش ساخت بک لینک PBN

آموزش بک پیوند

ایجاد محتوا چه‌گونه سبب لینک سازی میشود؟ شایسته ترین جور اخذ بک پیوند , لینک سازی طبیعی است . البته لینک سازی طبیعی به چه معناست؟ لینک و پیوند سازی ارگانیک فقط در یک رخ صورت میدهد و آن نیز از روش ساخت محتوای گران بها و کیفیت عالی است . چنانچه شما بتوانید در وبسایت یا وب لاگ خویش مطالبی کاربردی منتشر نمایید , دیگر وب سایت ها به حالت بالقوه پیوند مطلب شما را در سایت شان قرار می‌دهند چرا که می‌دانند محتوای شما کاربردی است و منجر ارتقاء راه‌بندان تارنما شان می شود . براین اساس , مدام همت فرمائید مطالبی بی نقص و جامع برای مخاطبان خود منتشر فرمائید .

image

یکی شایسته ترین مکان های ایجاد پیوند به تارنما فروم ها و تالارهای گفتگو است که میتوانید مقالات خود را در آن ها با ذکر مرجع منتشر فرمایید . البته فراموش نشود امضاء انجمن را لینک به سایت خویش قرار دهید و همچنین در بخش پروفایل نشانی وبسایت را حتما درج نمائید . در وب سایت های ایجاد وب لاگ بدون‌پول میتوانید عضو شده و مقالات خود را در آنان نیز لود فرمایید ولی این کار را مطلقا با ذکر منبع انجام دهید .

گرچه در یکسری سال گذشته گوگل اعلام نموده است که این این چنین لینک و پیوند سازی , دیگر تاثیری بر بهینه سازی سایت نخواهد داشت , البته می بضاعت اعلام کرد که‌این طریق هنوز در سایت های اهل ایران در حال اجرا است . ولی بهتر است بدانید لینک و پیوند سازی در نصیب بینش های وبسایت و فروم ها به خیل عظیم منجر خواهد شد گوگل شما را تحت عنوان یک اسپمر شناسایی خواهد کرد .

5 روش موثر خرید بک لینک دائمی و با کیفیت

image

بک پیوند هرمی

این عملیات باید در وضعیت عادی و در همه روزهای هفته انجام گردد و تعداد تولید بک لینک و پیوند متعادل باشد . به عنوان مثال در یک روز 100 بک پیوند تولید نکنید و روز دیگر 10 بک لینک! کارایی کنید به طور میانگین , بک پیوند های اینترنت سایتتان در طول های متفاوت برابر باشد . با اعتنا به سا‌عتها کاری موسسه ها غالبا بک پیوند ها در سا‌عتها کاری ساخت میشوند و خوبتر است در بیرون از ساعتها کاری هم بک پیوند تولید نمایید . معمولاً عملیات بک لینک سازی برای تارنما با حجم بسیار انجام می شود و رفته رفته با توجه به جذب استفاده کننده برای وبسایت اندازه تعداد بک لینک ها کمتر می شود .

لینک ها همینطور می توانند اثر منفی بر روی وب سایت دارا باشند و وب سایت شمارا متحمل زیان های بدون شوخی نمایند . بهتر است بک لینک و پیوند سازی وبسایت خویش را حتماً زیر حیث کارشناس بهینه سازی سایت و باصرفه سازی تارنما انجام دهید چون احتمال دارد